Skip links

Aircode ventilācijas iekārtas

Cena pēc pieprasījuma

Aircode ventilācijas jonizatoru produktu IDAC līnija rada labvēlīgu līdzsvaru starp pozitīvajiem un negatīvajiem gaisa joniem, nodrošinot komfortablu un kvalitatīvu iekštelpu gaisa vidi. Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Iekārtā izmantotā tehnoloģija ir pierādījusi savu efektivitāti pret smakām, baktērijām, gaisā esošiem mikrobiem, gāzēm, pelējumu un sēnīšu sporām. Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss lielās platībās. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, biroju ēkām, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Garantija – 12 mēneši. Iespējama piegāde.

Description

Šī ir ventilācijā iebūvējama gaisa jonizatoru sērija. Lai uzstādīšanai izvēlētos pareizās iekārtas, ir nepieciešama informācija par ventilācijas sistēmu un tās apkalpojošām telpām. Tādēļ, nepieciešamo jonizācijas iekārtu modeļus un skaitu iesaka pārdevējs!

Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Šādas iekārtas sauc par bipolārajiem gaisa jonizatoriem. Joni piesaista gaisā esošās pozitīvi lādētas daļiņas un izraisa daļiņu sasaisti ar tuvumā esošiem citiem mikroorganismiem un putekļu daļiņām. Gaisā esošās daļiņas salīp kopā un pēc tam ar savu svaru nokrīt zemē. Bipolārais gaisa jonizācijas princips neļauj daļiņām pielipt pie priekšmetiem, kuri ir pretēji lādēti. Šo metodi var izmantot, lai no gaisa attīrītu visu veidu putekļus un mikroorganismus, tajā skaitā vīrusus un baktērijas. Aircode process samazina gaisā esošos piesārņotājus un neļauj tos ieelpot. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka tāda aerojonu profilakse stiprina imūnsistemu, rada labvēlīgus apstākļus bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega u.c. slimību ārstēšanai. Tāds gaiss ir labvēlīgs vielmaiņai un uzlabo pašsajūtu. Ļoti ieteicams cilvēkiem ar alerģijām un citām elpošanas problēmām.

Ir pierādīts, ka jonizācija ir efektīva mikroorganismu samazināšanā gaisā un uz virsmām. Šis pētījums parāda, kā dažu stafilokoku un citu mikro organismu gadījumā 3 stundu laikā ir izdevies panākt samazinājumu līdz pat 99%. Bacillus sporu apstrāde 6 stundu laikā samazināja par 96%.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Parasti lampu maiņa ir nepieciešama pēc divu gadu nepārtraukta darba. Lēmumu par lampu maiņu pieņem to apkopes laikā, ja:

1) mēraparāts neuzrāda jonu izlādi; 2) nedzirdot izlādes troksni; 3) nesajūtot specifisko smaržu.

Pēc izvēles iekārtas lietotājs var noslēgt pakalpojumu līgumu. Parasti tas ietver: 1) vienu vai divas reizes gadā pārbaudīt iekārtas funkcionalitāti, 2) notīrīt jonu izlādes lampas un, ja nepieciešams tās mainīt. Servisa apkalpes biežumu izvēlas atkarībā no gaisa tīrības, kur atrodas iekārta. Lai uzturētu optimālu jonizācijas iekārtas funkcionalitāti, jonu izlādes lampas jātīra ik pēc sešiem mēnešiem un jānomaina ik pēc diviem gadiem. Gadījumos, kad veicot servisa apkopi pēc 6 mēnešiem, tiek novērots, ka jonu izlādes lampas ir tīras, šo procedūru turpmāk var veikt vienu reizi gadā. Jonu izlādes lampu nomaiņu var veikt arī retāk par 24 mēnešiem, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši. Parasti jonu izlādes lampu darba mūžs ir 4-5 gadi nepārtraukta darba, ja ventilācijas sitēma tiek pienācīgi uzturēta.

Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, biroju ēkām, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur lielās telpās, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

SIA “OZONE TECH” ir Matseco Aircode pārstāvis Baltijas valstīs.

Garantija – 12 mēneši. Iespējama piegāde.

Dokumenti

Aircode ID AC-550 lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Aircode ID AC-200 lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Aircode jonizatoru apskats /Angļu valodā

Jonu prezentacija

 

Jonu lampu apkope

Jonu lampu apkope ir jāveic vienu vai divas reizes gadā, atkarībā no ventilācijas sistēmas tīrības.

1. Jonizatora izņemšana no veltilācijas gaisa vada.

2. Jonu lampu izskrūvēšana no iekārtas.

3. Jonu lampu un ārējā sietiņa mazgāšana.

4. Jonu lampu un sietiņa zāvēšana. Nav pieļaujama mitru lampu un sietiņu lietošana.

5. Sietiņa, jeb ārējā elektroda, atpakaļ likšana. Svarīgi, lai starp sietiņu un lampas cokolu lpaliktu 5-10 mm atstarpe.

6. Jonu lampu pārbaude ar jonu mērītāju.

7. Jonu lampu skrūvēšana iekārtā un iekātas montāža gaisa vadā. Svarīgi ir marķēt iekārtu ar datumu par veiktajiem servisa darbiem.