Skip links

Bioclimatic Viroxx E 150++ gaisa sterilizators

Piegāde pēc pasūtījuma 2950,00  / AR PVN

Visu bioclimatic gaisa jonizācijas sistēmu darbības pamatā ir perfekta dabas procesa imitācija – gaisa bipolārā jonizācija, kur, pateicoties „aktīvajam skābeklim”, tiek oksidētas smaku molekulas un iznīcināti vīrusi un baktērijas, tādejādi telpā radot tīru, svaigu un veselīgu gaisu.

Viroxx iekārta nodrošina gaisa attīrīšanu 5 posmos, kur iekļauta gaisa HEPA filtrēšana, fotoksidācija izmantojot UV lampu un bipolārā gaisa jonizācija.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.

Categories: ,

Description

Inovatīvā VIROXX tehnoloģija ir patentēta un unikāla. Kaitīgie patogēnie organismi tiek pilnībā iznīcināti. Pieplūdes gaisa filtri telpā nofiltrē smalkās putekļu daļiņas. Fotooksidācijas un fotokatalīzes procesi vienlaicīgi iznīcina mikroorganismus un organiskās smakas. Lai ierosinātu šo procesu, kā enerģijas avots tiek izmantota īsviļņu UV gaisma un gaismas jūtīgs katalizators. Pēc fotooksidācijas seko nākamais katalizators, kas pastiprina fotoķīmisko gaisa sterilizāciju. Kā pēdējais solis šajā procesā ir bipolārā gaisa jonizācija, kas bagātina gaisu ar aktīvo skābekli, kas nodrošina gaisā dabiskai videi atbilstīgu un veselību veicinošu gaisa jonu koncentrāciju, ilgstošu iekštelpu gaisa un visu virsmu sterilizāciju, kā arī efektīvu smaku neitralizāciju.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba un var saniegt piecus gadus. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā. Ieteicams jonu izlādes lampu un filtru nomaiņu veikt ik pa 24 mēnešiem. Bet, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši, tad jonu izlādes lampu maiņu var veikt arī retāk.Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, aprūpes centriem u.c., kur telpās jānodrošina  gaisa atbilstība visaugstākajām higiēnas prasībām.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.       Ražotāja mājas lapa

Tehniskie dati

Max apstrādājamā platība

150 m3

Jonu lampas

2 x 52 cm ar regulājamu jonu izlādi

Izmēri, mm

710x315x800 mm

Svars

20 kg

Patērējamā jauda

140 W

Novietojums

Uz grīdas

Maināmi filtri

Ir. Rupjais un HEPA filtrs

Sprieguma pieslēgums

230V, 50 Hz

Trokšņu līmenis

līdz 40 dB

Korpuss

Metāla un plastmasa

Ventilators

Iebūvēts ar jaudas regulēšanu

Ražotājs

Bioclimatic GmbH, Vācija, http://www.bioclimatic.de

Dokumenti

Viroxx buklets / Angļu valodā

Jonu prezentacija

Jonu lampu pārbaude