Skip links

JONIZATORS pārnēsājams Aircode CX-600

Ir noliktavā. Cena 2500,00  / Ar PVN

Šī ir pārvietojama bipolārās jonizācijas iekārta metāla korpusā, kas paredzēta uzstādīšanai dažādās telpās ātrai problēmu risināšanai. Aircode CX 600 jonizācijas iekārtu var uzstādīt dažādās iekštelpās pēc nepieciešamības. Iekārtu var pārvietojot un uzstādīt jebkur iekštelpā uz stabilas un līdzenas virsmas pēc iespējas augstāk no grīdas.

Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Iekārtā izmantotā tehnoloģija ir pierādījusi savu efektivitāti pret smakām, baktērijām, gaisā esošiem mikrobiem, gāzēm, pelējumu un sēnīšu sporām. Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem un pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur telpās līdz 450 m2, jānodrošina gaiss un virsmas bez smakām un vīrusiem.

Garantija 12 mēneši.

Categories: ,

Description

Šī ir pārvietojama bipolārās jonizācijas iekārta metāla korpusā, kas paredzēta uzstādīšanai dažādās telpās ātrai problēmu risināšanai.

Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Šādas iekārtas sauc par bipolārajiem gaisa jonizatoriem. Joni piesaista gaisā esošās pozitīvi lādētas daļiņas un izraisa daļiņu sasaisti ar tuvumā esošiem citiem mikroorganismiem un putekļu daļiņām. Gaisā esošās daļiņas salīp kopā un pēc tam ar savu svaru nokrīt zemē. Bipolārais gaisa jonizācijas princips neļauj daļiņām pielipt pie priekšmetiem, kuri ir pretēji lādēti. Šo metodi var izmantot, lai no gaisa attīrītu visu veidu putekļus un mikroorganismus, tajā skaitā vīrusus un baktērijas. Aircode process samazina gaisā esošos piesārņotājus un neļauj tos ieelpot.

Ir pierādīts, ka jonizācija ir efektīva mikroorganismu samazināšanā gaisā un uz virsmām. Šis pētījums parāda, kā dažu stafilokoku un citu mikro organismu gadījumā 3 stundu laikā ir izdevies panākt samazinājumu līdz pat 99%. Bacillus sporu apstrāde 6 stundu laikā samazināja par 96%.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Parasti lampu maiņa ir nepieciešama pēc divu gadu nepārtraukta darba. Lēmumu par lampu maiņu pieņem to apkopes laikā, ja:

1) mēraparāts neuzrāda jonu izlādi; 2) nedzirdot izlādes troksni; 3) nesajūtot specifisko smaržu.

Pēc izvēles Iekārtas lietotājs var noslēgt pakalpojumu līgumu. Parasti tas ietver: 1) vienu vai divas reizes gadā pārbaudīt Iekārtas funkcionalitāti, 2) notīrīt jonu izlādes lampas un, ja nepieciešams tās mainīt. Servisa apkalpes biežumu izvēlas atkarībā no gaisa tīrības, kur atrodas Iekārta.

Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas dažādās telpās. Ideāls risinājums HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem un pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur telpās līdz 450 m2, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma.

Lai uzturētu optimālu jonizācijas iekārtas funkcionalitāti, jonu izlādes lampas jātīra ik pēc sešiem mēnešiem un jānomaina ik pēc diviem gadiem. Gadījumos, kad veicot servisa apkopi pēc 6 mēnešiem, tiek novērots, ka jonu izlādes lampas ir tīras, šo procedūru turpmāk var veikt vienu reizi gadā. Jonu izlādes lampu nomaiņu var veikt arī retāk par 24 mēnešiem, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši.

Aircode CX-600 bipolārais gaisa jonizators ir portatīva iekārta, kas var netikt darbināta nepārtrauktā darba režīmā. Tāpēc, iepriekš minētie apkopes darbi jāveic pēc reāli nostrādātā laika un jāņem vērā konkrētā gaisa kvalitāte. Stipri putekļainās un mitrās telpās tehniskās apkopes darbi būs jāveic biežāk.

Glabājot ierīci darba pārtraukumos, jārūpējas, lai iekārtā neveidotos kondensāts. Gaisa jonizators ir elektriska ierīce, kondensāta klātbūtne uzsākot darbu nav pieļaujama. Gadījumos, ja ir aizdomas par kondensāta klātbūtni, atvērt aizmugurējo vāku un izžāvēt iekšpusi ar siltu gaisa plūsmu.

Ražotājs: Matseco AB, Zviedrija.  Ražotāja mājas lapa

SIA “OZONE TECH” ir Matseco Aircode pārstāvis Baltijas valstīs.

Garantija – 12 mēneši. Iespējama piegāde.

Tehniskie dati

Novietojums

Uz līdzenas un cietas virsmas vismaz 50-100 cm augstumā no grīdas līmeņa

Apstrādājamā platība

max 450 m2

Jonu izlādes lampas

5×35 cm, regulējama jauda

Maināmi filtri

Ir

Sprieguma pieslēgums

230V, 50 Hz

Patērējamā jauda

max 150W

Trokšņu līmenis

max 70 dB

Iekārtas izmēri

450x280x410mm

Korpuss

Metāla

Ventilators

Iebūvēts ar max jaudu 1920 m3/st

Iekārtas svars

12,0 kg

Ražotājs

Matseco AB, Zviedrija, http://www.aircode.se SIA “OZONE TECH”, LV40103941518, Matsecos Aircode pārstāvis Baltijas valstīs.

Dokumenti

Aircode CX-600 Lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Aircode CX-600 Produkta apraksts / Angļu valodā

Jonu prezentacija