Skip links

Bioclimatic Aerotron sērija ventilācijas sistēmām

Cena pēc pieprasījuma

Visu bioclimatic gaisa jonizācijas sistēmu darbības pamatā ir perfekta dabas procesa imitācija – gaisa bipolārā jonizācija, kur, pateicoties „aktīvajam skābeklim”, tiek oksidētas smaku molekulas un iznīcināti vīrusi un baktērijas, tādejādi telpā radot tīru, svaigu un veselīgu gaisu.

Bioclimatic Aerotron sērija piedāvā ļoti plašu ventilācijā uzstādāmu modeļu klāstu. Ieteicami medicīnas iestādēm, skolām, birojiu ēkām, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.

Description

Šī ir ventilācijā iebūvējama gaisa jonizatoru sērija. Lai uzstādīšanai izvēlētos pareizās iekārtas, ir nepieciešama informācija par ventilācijas sistēmu un tās apkalpojošām telpām. Tādēļ, nepieciešamo jonizācijas iekārtu modeļus un skaitu iesaka pārdevējs!

Dabiskā vidē atomārais skābeklis izveidojas no saules starojuma enerģijas un citiem dabā notiekošiem augstas enerģijas procesiem, bet mākslīgi šis process ir realizēts aukstā plazmā, kas izveidojas augstsprieguma elektriskās maiņstrāvas izlādē caur dielektrisku barjeru. Skābekļa molekulas izlādes laukumā sadalās par uzlādētiem skābekļa atomiem, kuriem atšķirībā no salīdzinoši inertām molekulām piemīt augsta oksidēšanas spēja. Šie aktīvie atomi ar laiku līdz 1/1000 sekundei oksidē gaisā sastopamās gaistošās organisko savienojumu molekulas (smakas) un mikroorganismu šūnu struktūras, bloķējot to savairošanos. Skābekļa atomi, kuri nepiedalās oksidēšanas reakcijā, rekombinējas, formējot skābekļa molekulas, kuras turpina palikt aktīvas, jo viens no elektroniem pāriet uz augstāku enerģētisko līmeni. Skābekļa molekulām salīpot ar gaisā klātesošām ūdens molekulām, rodas smagie joni ar pozitīvu un negatīvu lādiņu. Smagie joni ir raksturojami ar augstu dezodorējošo un baktericīdo iedarbību un saglabājas gaisā orientējoši līdz 120 sekundēm. Pārvietojoties ar gaisa straumēm pa telpu, smagie joni neitralizē mikroorganismus, kas atrodas uz sienām, griestiem, iekārtu, mēbeļu un citu priekšmetu virsmām, oksidējot šūnapvalku molekulāro struktūru.

Pateicoties īpašajiem iebūvējamiem Aerotron sērijas moduļiem, gaisa dezinfekcija un attīrīšana ir ļoti viegli īstenojama. Aerotron sērijas moduļi ir piemēroti telpām ar dažādu platību. Aerotron ir ļoti plašs modeļu klāsts. Viegli integrējami jau esošajos gaisa vados un kondicionēšanas sistēmās un iebūvējami jaunās. Aerotron vadība iespējama ar iebūvētu vadības bloku vai arī ar attālinātu vadības bloku, kas ir praktisks risinājums, lai kontrolētu iekārtas darbību grūti pieejamās vietās.

Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, biroju ēkām, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur lielās telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba un var saniegt piecus gadus. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu vai divas reizes gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma. Gadījumos, kad veicot servisa apkopi pēc 6 mēnešiem, tiek novērots, ka jonu izlādes lampas ir tīras, šo procedūru turpmāk var veikt vienu reizi gadā. Ieteicams jonu izlādes lampu nomaiņu veikt ik pa 24 mēnešiem,bet, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši, tad lampu maiņu var veikt arī retāk.

Cenas uz pieprasījuma.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.     Ražotāja mājas lapa

Dokumenti

Aerotron iekārtu lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Jonu prezentacija

Jonu lampu apkope

Jonu lampu apkope ir jāveic vienu vai divas reizes gadā, atkarībā no ventilācijas sistēmas tīrības.

1. Jonizatora izņemšana no veltilācijas gaisa vada.

2. Jonu lampu izskrūvēšana no iekārtas.

3. Jonu lampu un ārējā sietiņa mazgāšana.

4. Jonu lampu un sietiņa zāvēšana. Nav pieļaujama mitru lampu un sietiņu lietošana.

5. Sietiņa, jeb ārējā elektroda, atpakaļ likšana. Svarīgi, lai starp sietiņu un lampas cokolu paliktu 5-10 mm atstarpe.

6. Jonu lampu pārbaude ar jonu mērītāju.

7. Jonu lampu skrūvēšana iekārtā un iekātas montāža gaisa vadā. Svarīgi ir marķēt iekārtu ar datumu par veiktajiem servisa darbiem.