Skip links

JONIZATORS ar HEPA filtru un UV lampu PS-501TV

Ir noliktavā Cena 690,00  / Ar PVN

EddaAir bipolārās gaisa jonizācijas sistēmās pielietotās zināšanas fizikā, ķīmijā, bioloģijā un vides inženierijā, izmanto gaisa attīrīšanas aukstās plazmas tehnoloģiju. Modelējot dabisko gaisa vidi, iekštelpu gaisa kvalitāte tiek ievērojami uzlabota. Dažādi kaitīgie piesārņotāji tiek ātri un efektīvi iznīcināti un sadalīti. Bipolārie gaisa jonizatori NERAŽO OZONU, tādēļ šajās iekštelpās var droši atrasties cilvēki. Ļoti ieteicams cilvēkiem ar alerģijām un citām elpošanas problēmām. Ideāls risinājums ārstu praksēm, skolām, birojiem, dzīvokļiem, kur nelielās telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Garantija – 24 mēneši. Pieejami Rīgā. Iespējama piegāde.

Description

Gaisa bipolārie jonizatori „ražo” pozitīvi un negatīvi lādētus skābekļa jonus. Skābekļa joni nav nekas cits kā skābekļa molekula, kas ir vai nu zaudējusi, vai saņēmusi papildu elektronus. Tie savienojoties ar pretēji lādētām daļiņām veido klasterus. Tie izplatās iekštelpās un aptver visas gaisu piesārņojušās cietās daļinas (putekļus), vīrusus un baktērijas. Tādejādi, gaiss attīrās no alergēniem un bagātinās ar negatīvi lādētiem aerojoniem. Jonizators padara gaisu telpās tīru, svaigu, gandrīz kā pēc negaisa. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka tāda aerojonu profilakse stiprina imūnsistemu, rada labvēlīgus apstākļus bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega u.c. slimību ārstēšanai. Tāds gaiss ir labvēlīgs vielmaiņai un uzlabo pašsajūtu. Ļoti ieteicams cilvēkiem ar alerģijām un citām elpošanas problēmām. Ideāls risinājums ārstu praksēm, skolām, birojiem, dzīvokļiem, kur nelielās telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Ražotājs: Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ķīna. SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Garantija – 24 mēneši. Iespējama piegāde.

Tehniskie dati

Novietojums

Uz grīdas, pie sienas

Apstrādājamā platība

max 50 -80 m2

Jonu izlādes lampas

1×18 cm, regulējama jauda

UV lampa

UVC x 1 gab

Maināmi filtri

HEPA H13 x 2 gab.

Sprieguma pieslēgums

Primārais 230V, 50 Hz, sekundārais 24 VDC

Patērējamā jauda

50 W

Iekārtas izmēri

300x4104x402 mm

Ventilators

Regulējama jauda, max 138 m3/st

Iekārtas svars

3,0 kg

Ražotājs

Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ķīna

Dokumenti

EddaAir PS-501TV lietošanas instrukcija / Angļu valodā

EddaAir PS-501TV lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

EddaAir PS-501TV specifikācija / Angļu valodā

EddaAir CE sertikāts

Jonu prezentacija

EddaAir prezentacija