Skip links

JONIZATORS EddaAir PS-501TY

Cena pēc pieprasījuma

EddaAir bipolārās gaisa jonizācijas sistēmās pielietotās zināšanas fizikā, ķīmijā, bioloģijā un vides inženierijā, izmanto gaisa attīrīšanas aukstās plazmas tehnoloģiju. Modelējot dabisko gaisa vidi, iekštelpu gaisa kvalitāte tiek ievērojami uzlabota. Dažādi kaitīgie piesārņotāji tiek ātri un efektīvi iznīcināti un sadalīti. Bipolārie gaisa jonizatori NERAŽO OZONU, tādēļ šajās iekštelpās var droši atrasties cilvēki. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur telpās līdz 150 m2, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Ražotājs: Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ķīna. SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Garantija – 24 mēneši. Iespējama piegāde.

Categories: , Availability: Out of stock

Description

Gaisa bipolārie jonizatori „ražo” pozitīvi un negatīvi lādētus skābekļa jonus. Skābekļa joni nav nekas cits kā skābekļa molekula, kas ir vai nu zaudējusi, vai saņēmusi papildu elektronus. Tie savienojoties ar pretēji lādētām daļiņām veido klasterus. Tie izplatās iekštelpās un aptver visas gaisu piesārņojušās cietās daļinas (putekļus), vīrusus un baktērijas. Tādejādi, gaiss attīrās no alergēniem un bagātinās ar negatīvi lādētiem aerojoniem. Jonizators padara gaisu telpās tīru, svaigu, gandrīz kā pēc negaisa. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka tāda aerojonu profilakse stiprina imūnsistemu, rada labvēlīgus apstākļus bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega u.c. slimību ārstēšanai. Tāds gaiss ir labvēlīgs vielmaiņai un uzlabo pašsajūtu. Ļoti ieteicams cilvēkiem ar alerģijām un citām elpošanas problēmām. Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur telpās līdz 150 m2, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem. Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma.

Ražotājs: Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ķīna. SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Garantija – 24 mēneši. Iespējama piegāde.

Tehniskie dati

Novietojums

Pie sienas

Apstrādājamā platība

max 150 m2

Jonu izlādes lampas

2 x 52cm, regulējama jauda

Maināmi filtri

Nav

Sprieguma pieslēgums

230V, 50 Hz

Patērējamā jauda

70 W

Trokšņu līmenis

40-70 dB

Iekārtas izmēri

730x405x180 mm

Korpuss

Metāla

Ventilators

Iebūvēts kluss cilindra ventilators ar regulējamu ātrumu max 850 m3/h

Iekārtas svars

15,5 kg

Ražotājs

Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ltd., http://www.lidenenv.com, SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Dokumenti

EddaAir PS-501TY lietošanas instrukcija /Angļu valodā

EddaAir PS-501TY specifikācija / Angļu valodā

EddaAir PS-501TY CE Sertifikāts

Jonu prezentacija

EddaAir prezentacija