Skip links

JONIZATORS Aircode CX-100/200

Cena pēc pieprasījuma

Šī ir stiprināma bipolārās jonizācijas iekārtu CX sērija nerūsējošā tērauda korpusā, kas paredzēta uzstādīšanai pie sienām vai griestiem. Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Iekārtā izmantotā tehnoloģija ir pierādījusi savu efektivitāti pret smakām, baktērijām, gaisā esošiem mikrobiem, gāzēm, pelējumu un sēnīšu sporām. Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur telpās līdz 100 m2, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Garantija – 24 mēneši.

Categories: ,

Description

Šī ir stiprināmas bipolārās jonizācijas iekārtas nerūsējošā tērauda korpusā, kas paredzēta uzstādīšanai pie sienām vai griestiem.

Aircode produkti iekštelpu gaisu nodrošina ar negatīvajiem un pozitīvajiem joniem, kas veidojas aukstās plazmas izlādes rezultātā. Šādas iekārtas sauc par bipolārajiem gaisa jonizatoriem. Joni piesaista gaisā esošās pozitīvi lādētas daļiņas un izraisa daļiņu sasaisti ar tuvumā esošiem citiem mikroorganismiem un putekļu daļiņām. Gaisā esošās daļiņas salīp kopā un pēc tam ar savu svaru nokrīt zemē. Bipolārais gaisa jonizācijas princips neļauj daļiņām pielipt pie priekšmetiem, kuri ir pretēji lādēti. Šo metodi var izmantot, lai no gaisa attīrītu visu veidu putekļus un mikroorganismus, tajā skaitā vīrusus un baktērijas. Aircode process samazina gaisā esošos piesārņotājus un neļauj tos ieelpot. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka tāda aerojonu profilakse stiprina imūnsistemu, rada labvēlīgus apstākļus bronhiālās astmas, hroniska bronhīta, bezmiega u.c. slimību ārstēšanai. Tāds gaiss ir labvēlīgs vielmaiņai un uzlabo pašsajūtu. Ļoti ieteicams cilvēkiem ar alerģijām un citām elpošanas problēmām.

Ir pierādīts, ka jonizācija ir efektīva mikroorganismu samazināšanā gaisā un uz virsmām. Šis pētījums parāda, kā dažu stafilokoku un citu mikro organismu gadījumā 3 stundu laikā ir izdevies panākt samazinājumu līdz pat 99%. Bacillus sporu apstrāde 6 stundu laikā samazināja par 96%.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Parasti lampu maiņa ir nepieciešama pēc divu gadu nepārtraukta darba. Lēmumu par lampu maiņu pieņem to apkopes laikā, ja:

1) mēraparāts neuzrāda jonu izlādi; 2) nedzirdot izlādes troksni; 3) nesajūtot specifisko smaržu.

Pēc izvēles Iekārtas lietotājs var noslēgt pakalpojumu līgumu. Parasti tas ietver: 1) vienu vai divas reizes gadā pārbaudīt Iekārtas funkcionalitāti, 2) notīrīt jonu izlādes lampas un, ja nepieciešams tās mainīt. Servisa apkalpes biežumu izvēlas atkarībā no gaisa tīrības, kur atrodas Iekārta.

Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, kur telpās līdz 100 m2, jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma.

Lai uzturētu optimālu jonizācijas iekārtas funkcionalitāti, jonu izlādes lampas jātīra ik pēc sešiem mēnešiem un jānomaina ik pēc diviem gadiem. Gadījumos, kad veicot servisa apkopi pēc 6 mēnešiem, tiek novērots, ka jonu izlādes lampas ir tīras, šo procedūru turpmāk var veikt vienu reizi gadā. Jonu izlādes lampu nomaiņu var veikt arī retāk par 24 mēnešiem, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši.

Ražotājs: Matseco AB, Zviedrija.  Ražotāja mājas lapa

SIA “OZONE TECH” ir Matseco Aircode pārstāvis Baltijas valstīs.

Garantija – 24 mēneši.

Tehniskie dati

Novietojums

Pie sienas vai griestiem

Apstrādājamā platība

tīrā vidē līdz 100 m2

Jonu izlādes lampas

2×35 cm, vai 1×35 cm, regulējama jauda

Maināmi filtri

Nav

Sprieguma pieslēgums

230V, 50 Hz

Patērējamā jauda

Max 35 W

Trokšņu līmenis

līdz 50 dB

Iekārtas izmēri

562 x 175 x 193 mm

Korpuss

Nerūsējošais tērauds

Ventilators

Iebūvēts ar max jaudu 180 m3/st

Iekārtas svars

7,0 kg

Ražotājs

Matseco AB, Zviedrija, http://www.aircode.se SIA “OZONE TECH”, LV40103941518, Matsecos Aircode pārstāvis Baltijas valstīs.

Dokumenti

Aircode CX-200 Lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Aircode CX-200 Produkta apraksts / Angļu valodā

Jonu lampu pārbaude

Jonu prezentacija