Skip links

JONIZATORI Bioclimatic Aerotech sērija

Cena pēc pieprasījuma

Visu bioclimatic gaisa jonizācijas sistēmu darbības pamatā ir perfekta dabas procesa imitācija – gaisa bipolārā jonizācija, kur, pateicoties „aktīvajam skābeklim”, tiek oksidētas smaku molekulas un iznīcināti vīrusi un baktērijas, tādejādi telpā radot tīru, svaigu un veselīgu gaisu.

Aerotec sērijas modeļi ir praktiski, viegli izvietojami telpā, to korpuss izgatavots no nerūsējoša tērauda. Stiprināmi pie griestiem vai sienas. Aerotech modeļi atšķiras pēc apstrādājamās platības. Ieteicami medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.

Categories: ,

Description

Dabiskā vidē atomārais skābeklis izveidojas no saules starojuma enerģijas un citiem dabā notiekošiem augstas enerģijas procesiem, bet mākslīgi šis process ir realizēts aukstā plazmā, kas izveidojas augstsprieguma elektriskās maiņstrāvas izlādē caur dielektrisku barjeru. Skābekļa molekulas izlādes laukumā sadalās par uzlādētiem skābekļa atomiem, kuriem atšķirībā no salīdzinoši inertām molekulām piemīt augsta oksidēšanas spēja. Šie aktīvie atomi ar laiku līdz 1/1000 sekundei oksidē gaisā sastopamās gaistošās organisko savienojumu molekulas (smakas) un mikroorganismu šūnu struktūras, bloķējot to savairošanos. Skābekļa atomi, kuri nepiedalās oksidēšanas reakcijā, rekombinējas, formējot skābekļa molekulas, kuras turpina palikt aktīvas, jo viens no elektroniem pāriet uz augstāku enerģētisko līmeni. Skābekļa molekulām salīpot ar gaisā klātesošām ūdens molekulām, rodas smagie joni ar pozitīvu un negatīvu lādiņu. Smagie joni ir raksturojami ar augstu dezodorējošo un baktericīdo iedarbību un saglabājas gaisā orientējoši līdz 120 sekundēm. Pārvietojoties ar gaisa straumēm pa telpu, smagie joni neitralizē mikroorganismus, kas atrodas uz sienām, griestiem, iekārtu, mēbeļu un citu priekšmetu virsmām, oksidējot šūnapvalku molekulāro struktūru.

Tādējādi bioloģiskais un ķīmiskais gaisa attīrīšanas process, izmantojot jonizējošās bioclimatic gaisa attīrīšanas iekārtas, notiek ne tikai gaisa straumē apkārt ierīces jonizācijas lampām, bet arī visā telpā.

bioclimatic iekārtas spēj saražot pietiekamu negatīvo un pozitīvo jonu daudzumu, lai attīrītu gaisu ar dažādām piesārņojuma pakāpēm un raksturu.

Aerotec sērijas moduļi ir praktiski, viegli izvietojami telpā, to korpuss izgatavots no nerūsējoša tērauda. Tos var stiprināt pie griestiem vai sienas. Regulējama jonu izlādes jauda, iebūvēts gaisa ventilators, kura darbība ir atkarīga no ieregulētā jonu izlādes līmeņa.

Ieteicams uzņēmumiem, kuriem jānodrošina mikrobioloģiski tīrs gaiss un jāuztur mokrobioloģiski tīras priekšmetu virsmas. Ideāls risinājums medicīnas iestādēm, skolām, birojiem, HORECA uzņēmumiem, tirdzniecības uzņēmumiem, pārtikas ražošanas uzņēmumiem, kur telpās jānodrošina gaiss bez smakām un vīrusiem.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba un var saniegt piecus gadus. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu vai divas reizes gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma. Gadījumos, kad veicot servisa apkopi pēc 6 mēnešiem, tiek novērots, ka jonu izlādes lampas ir tīras, šo procedūru turpmāk var veikt vienu reizi gadā. Ieteicams jonu izlādes lampu nomaiņu veikt ik pa 24 mēnešiem,bet, ja regulārajās servisa apkopē nav novēroti lampu bojājumi un jonu mērījumi ir apmierinoši, tad lampu maiņu var veikt arī retāk.

Cenas uz pieprasījuma. Iespējama piegāde.

Ražotājs Bioclimatic GmbH, Vācija.

Visiem Aerorech modeļiem ir regulējama jonu jauda un iebūvēts ventilators 180 m3/h, kura darbība ir atkarīga no ieregulētā jonu izlādes līmeņa.

Ir arī Aerotech modeļi, kur septiņas iekārtas var saslēgt virknē un regulēt ar vadības bloku IR100. Tādā gadījumā, jonizatoru modeļi ir bez regulēšanas.

Tehniskie dati

Modeļi

Aerotech 40, Aerotech 60, Aerotech 90

Max apstrādājamā platība

100 m2, 150 m2, 180 m2

Jonu lampas

2 x 35 cm, 3 x 35 cm, 3 x 52 cm

Izmēri, mm

543×235×115, 543×235×115, 702×235×115

Svars

5 kg, 5 kg, 6 kg

Patērējamā jauda

10 W, 15 W, 25W

Novietojums

Pie sienas vai griestiem

Maināmi filtri

Nav

Sprieguma pieslēgums

230V, 50 Hz

Trokšņu līmenis

līdz 40 dB

Korpuss

Nerūsējošais tērauds

Ventilators

Iebūvēts ar max jaudu 180 m3/st

Ražotājs

Bioclimatic GmbH, Vācija, http://www.bioclimatic.de

Dokumenti

Aerotech lietošanas instrukcija / Latviešu valodā

Jonu prezentacija

Jonu lampu pārbaude