Skip links

JONIZATORS transportam EddaAir PS-500T2

Ir noliktavā Cena 750,00  / Ar PVN

EddaAir bipolārās gaisa jonizācijas sistēmās pielietotās zināšanas fizikā, ķīmijā, bioloģijā un vides inženierijā, izmanto gaisa attīrīšanas aukstās plazmas tehnoloģiju. Modelējot dabisko gaisa vidi, iekštelpu gaisa kvalitāte tiek ievērojami uzlabota. Dažādi kaitīgie piesārņotāji tiek ātri un efektīvi iznīcināti un sadalīti. Bipolārie gaisa jonizatori NERAŽO OZONU, tādēļ šajās iekštelpās var droši atrasties cilvēki. EddaAir jonizators PS-501T2 paredzēts uzstādīšanai sabiedriskajā transpotā, lai likvidētu smakas un vīrusus braucienu laikā. Šo jonizatoru var izmantot arī citās nozarēs to stiprinot pie griestiem.


Garantija – 24 mēneši. Pieejams Rīgā. Iespējama piegāde.

Description

Gaisa bipolārie jonizatori „ražo” pozitīvi un negatīvi lādētus skābekļa jonus. Skābekļa joni nav nekas cits kā skābekļa molekula, kas ir vai nu zaudējusi, vai saņēmusi papildu elektronus. Tie savienojoties ar pretēji lādētām daļiņām veido klasterus. Tie izplatās iekštelpās un aptver visas gaisu piesārņojušās cietās daļinas (putekļus), vīrusus un baktērijas. Tādejādi, gaiss attīrās no alergēniem un bagātinās ar negatīvi lādētiem aerojoniem. Jonizators padara gaisu telpās tīru, svaigu, gandrīz kā pēc negaisa.
Bipolārais gaisa jonizators EddaAir PS-501T2 speciāli izstrādāts instalēšanai sabiedriskajā transportā. Iekārtas instalēšana paredzēta pie transporta līdzekļa griestiem. Paredzēts uzstādīšanai autobusos, mikroautobusos, trolejbusos, tramvajos un vilcienos. Iekārta peredzēta darboties 24/7 režīmā. Tas nozīmē, ka transporta darba laikā, pasažieri tiek nodrošināti ar kvalitatīvu jonizētu gaisu. Bet, transporta stāvēšanas laikā, jonizators veic transporta salona dezinfekciju ar nepārtrauktu gaisa jonizēšanu. Gaisa jonizācijas rezultātā transporta līdzekļa solonā tiek uzturēts kvalitatīvs gaiss, tiek iznīcinātas smakas, tiek iznīcināti vīrusi, tiek veikta salona visu virsmu dezinfekcija.  Šo jonizatoru var izmantot arī citās nozarēs to stiprinot pie griestiem. Jonizators ir ļoti plāns, tikai 6 cm, tādēļ to var uzstādīt daudzās telpās HORECA, pārtikas ražotnēs u.c. Gaisa jonizācijas rezultātā neveidojas kaitīgi blakusprodukti. Skābekļa pozitīvie un negatīvie joni piesaistītās pie tām suspendēto putekļu daļiņām, kuras savu mikroskopisko izmēru dēļ nekad nenosēžas un uzlādē tās ar dažādu polaritāti. Rezultātā šīs mikrodaļiņas savstarpēji salīp, apvienojoties palielinās, nosēžas uz virsmām un kļūst nofiltrējamas. Tādejādi, sabiedriskā transporta salonā tiek samazināts ieelpojamo mikroorganismu daudzums.
Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma.

Jonu izlādes lampu darba mūžs vismaz divi gadi nepārtraukta darba. Tehniskā apkopes jāveic vismaz vienu reizi gadā, atkarībā no gaisa piesārņojuma.

Ražotājs: Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ķīna. SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Garantija – 24 mēneši. Iespējama piegāde.

Tehniskie dati

Novietojums

Transporta līdzeklī pie griestiem

Apstrādājamā platība

max 60 m3

Jonu izlādes lampas

2 x 8cm, regulējama jauda

Ventilators

iebūvēti divi ventilatori 220 m3/st

Maināmi filtri

Nav

Sprieguma pieslēgums

24 V DC vai 12V DC

Patērējamā jauda

23 W

Trokšņu līmenis

max 40dB

Iekārtas izmēri

500x340x60 mm

Korpuss

Metāla

Iekārtas svars

3,0 kg

Ražotājs

Shenzhen lidon Environmental Protection Engineering Co., Ltd., http://www.lidenenv.com, SIA Ozone Tech ir zīmola EddaAir distributors Baltijā.

Dokumenti

EddaAir PS-500T2 lietošanas instrukcija / Angļu valodā

EddaAir PS-500T2 specifikācija / Angļu valodā

EddaAir PS-501T2 CE Sertifikāts

Jonu prezentacija

EddaAir prezentacija