Skip links

Telpu un virsmu apstrāde ar ozonētu ūdeni

Ražošanas iekārtu mazgāšanai un dezinfekcijai vienlaicīgi var izmantot mazgāšanu ar ozonētu ūdeni. Atsevišķi tiek sagatavots ozonēts ūdens, kuru izmanto mazgāšanai ar augstspiediena sūkni. Ar ozonēta ūdens spiedienu virsma tiek attīrīta no netīrumiem, bet ar ozonu no baktērijām.

Pārtikas ražošanas telpas ir iespējams mazgāt un dezinficēt vienlaicīgi ar ozonēta ūdens augstspiediena strūklu. Šim nolūkam var izmantot jebkuru augstspiediena sūkni. Lielās ražošanas telpās var ierīkot savu ozonēta ūdens ūdensvadu, lai būtu ērtāka pieslēgšanās iespēja jebkurā vietā.

SIA “Ozone Tech” izgatavotā ozonēta ūdens iekārta nodrošina augstas koncentrācijas ozonēta ūdens padevi augstspiediena sūknim. Iekārta tiek pieslēgta pie parastā ūdensvada un ieslēdzas tad, kad tiek sākta ūdens izmantošana. Iekārta ir izgatavota no nerūsējošā tērauda, ir izturīga pret agresīvu vidi. Attēlā redzamā iekārta tiek izmantota cūku fermas mazgāšanai.

Telpu un virsmu mazgāšanas procesā ar ozonētu ūdeni tiek sasniegti divi mērķi: 1) virmu fiziska nomazgāšana un dezinficēšana ar ozonu; 2) gaisa attīrīšana ar ozonu. Mazgāšanas procesā no ūdens izdalās ozons, kas attīra gaisu no dažādām baktērijām un vīrusiem. Tādejādi ar ozonu tiek pilnībā apstrādāta visa telpa un virsmas.