Skip links

Jaudīgs ozonators HE-160A

345,00  / Ar PVN

Neliela izmēra, pārnēsājams, jaudīgs ozona ģenerators ar ventilatoru. Maksimālā ozona ražība ir 15 grami stundā. Ozonatora darba laiku ieregulē ar rokas taimeri, maksimāli 180 minūtes. Tas ir pietiekami, lai lielās telpās līdz 75 m2 iznīcinātu visu mikrobioloģisko piesārņojumu, kā arī gaistošos organiskos savienojumus un formaldehīdus.

Nav ozona izturīgu mikroorganismu. Ozons iznīcina visus vīrusus un baktērijas.

Garantija privātpersonām – 24 mēneši. Pieejami Rīgā. Iespējama piegāde.

Categories: ,

Description

Neliela izmēra, pārnēsājams, jaudīgs ozona ģenerators ar ventilatoru. Maksimālā ozona ražība ir 15 grami stundā. Ozonatora darba laiku ieregulē ar rokas taimeri, maksimāli 180 minūtes. Tas ir pietiekami, lai lielās telpās līdz 75 m2 iznīcinātu visu mikrobioloģisko piesārņojumu, kā arī gaistošos organiskos savienojumus un formaldehīdus. Iznīcina pelējuma sēnītes uz virsmām. Apstrādājamo telpu maksimālos izmērus nosaka arī pēc telpu piesārņojuma un telpu izvietojuma. Ja nepieciešama profilaktoriska gaisa apstrāde, tad apstrādājamo telpu izmēri var palielināties.

Iekārtas izmēri – 200x160x180 mm, svars – 2,7 kg, patērējamā jauda 120W. Izmantojams HORECA sektorā, medicīnas iestādēs, mācību iestādēs, dzīvojamās ēkās, pārtikas tirdzniecības un ražošanas uzņēmumos, citās ražotnēs.

Viegls, neliela izmēra, pārnēsājams ozona-gaisa plūsmas ģenerators ar ventilatoru un iebūvētu atpakaļskaitīšanas taimeri. Paredzēts iekštelpu gaisa apstrādei pret baktērijām, vīrusiem un smakām. Iznīcina pelējuma sēnītes uz virsmām. Iznīcina gaistošos organiskos savienojumus, kuri veidojas no nekvalitatīviem būvmateriāliem. Pielietojams HORECA sektorā, medicīnas iestādēs, mācību iestādēs, dzīvokļos, pārtikas ražošanas uzņēmumos. Optimāls modelis automašīnu salonu profesionālai ozonēšanai.

Garantija privātpersonām  24 mēneši. Pieejami Rīgā. Iespējama piegāde.

Ražotājs: Highend Home Appliance Co., Ltd.    Ražotāja mājas lapa

Tehniskie dati

Apstrādājamā platība

75 m2

Ozona ražība

15 g/st

Ozona-gaisa plūsma

180 m3/st

Iekārtas izmēri

200x160x180 mm

Iekārtas svars

2,7 kg

Trokšņu līmenis

45 dB

Patērējamā jauda

120 W

Sprieguma pieslēgums

220 V AC

Dokumenti

User Manual / Angļu valodā

EMC atbilstības sertifikāts

LVD atbilstības sertifikāts

RoHS atbilstības sertifikāts

Ozona prezentacija