Skip links

Jaudīgs ozonators HE-161A

485,00  / Ar PVN

Viegls, ļoti jaudīgs, pārnēsājams ozona-gaisa plūsmas ģenerators ar diviem ventilatoriem un 3 stundu mehānisko taimeri. Maksimālā ozona ražība ir 30 grami stundā.

Iekārtas izmēri – 260x205x180 mm, svars – 4,5 kg, patērējamā jauda 240W. Ozonators var darboties 50% un 100% jaudas režīmos. Paredzēts lielu iekštelpu līdz 450 m2 gaisa apstrādei pret baktērijām, vīrusiem un smakām. Iznīcina pelējuma sēnītes uz virsmām. Iznīcina gaistošos organiskos savienojumus un formaldehīdus gaisā. Pielietojams HORECA sektorā, medicīnas iestādēs, mācību iestādēs, dzīvokļos, pārtikas ražošanas uzņēmumos, citās ražotnēs.

Nav ozona izturīgu mikroorganismu. Ozons iznīcina visus vīrusus un baktērijas.

Garantija privātpersonām – 24 mēneši. Pieejami Rīgā. Iespējama piegāde.

Categories: ,

Description

Neliela izmēra, pārnēsājams, jaudīgs ozona ģenerators ar ventilatoru. Maksimālā ozona ražība ir 15 grami stundā. Ozonatora darba laiku ieregulē ar rokas taimeri, maksimāli 180 minūtes. Tas ir pietiekami, lai lielās telpās līdz 150 m2 iznīcinātu visu mikrobioloģisko piesārņojumu, kā arī gaistošos organiskos savienojumus un formaldehīdus. Iznīcina pelējuma sēnītes uz virsmām. Apstrādājamo telpu maksimālos izmērus nosaka arī pēc telpu piesārņojuma un telpu izvietojuma. Ja nepieciešama profilaktoriska gaisa apstrāde, tad apstrādājamo telpu izmēri var palielināties.

Viegls, ļoti jaudīgs, pārnēsājams ozona-gaisa plūsmas ģenerators ar diviem ventilatoriem un 3 stundu mehānisko taimeri. Maksimālā ozona ražība ir 30 grami stundā. Iekārtas izmēri – 260x205x180 mm, svars – 4,5 kg, patērējamā jauda 240W. Ozonators var darboties 50% un 100% jaudas režīmos. Paredzēts lielu iekštelpu līdz 450 m2 gaisa apstrādei pret baktērijām, vīrusiem un smakām. Iznīcina pelējuma sēnītes uz virsmām. Iznīcina gaistošos organiskos savienojumus un formaldehīdus gaisā. Pielietojams HORECA sektorā, medicīnas iestādēs, mācību iestādēs, dzīvokļos, pārtikas ražošanas uzņēmumos, citās ražotnēs.

Nav ozona izturīgu mikroorganismu. Ozons iznīcina visus vīrusus un baktērijas.

Garantija privātpersonām – 24 mēneši. Pieejami Rīgā. Iespējama piegāde.

Ražotājs: Highend Home Appliance Co., Ltd.    Ražotāja mājas lapa

Tehniskie dati

Apstrādājamā platība

150 m2

Ozona ražība

30 g/st

Ozona-gaisa plūsma

252 m3/st

Iekārtas izmēri

260x205x180 mm

Iekārtas svars

4,5 kg

Trokšņu līmenis

45 dB

Patērējamā jauda

240W

Sprieguma pieslēgums

220 V AC

Dokumenti

User Manual / Angļu valodā

EMC atbilstības sertifikāts

LVD atbilstības sertifikāts

RoHS atbilstības sertifikāts

Ozona prezentacija