Skip links

Jaudīgs profesionālais ozona ģenerators OPV-15G

Cena pēc pieprasījuma

Šis ir spēcīgs ozona-gaisa plūsmas ģenerators ar ražību 15 grami ozona vienā stundā, kas paredzēts liela apjoma iekštelpu gaisa un ventilācijas šahtu ozonēšanai ar paaugstinātu mitruma līmeni un nepārtrauktu darba režīmu. Ozona ģeneratoru var izmantot lauksaimniecības un pārtikas uzņēmumos telpu un produktu apstrādei, izmantojot labas prakses piemērus un pētījumu rezultātus.

Iekārtas ražotājs: ООО НПО Жемчужина Руси, Krievija   Ražotāja mājas lapa

 

 

 

Description

Šis ir spēcīgs ozona-gaisa plūsmas ģenerators, kas darbojas: 1) ar savu ventilatoru vai 2) integrējams ventilācijas sistēmā. Šī tipa ozona ģenerators paredzēts iekštelpu gaisa un ventilācijas šahtu ozonēšanai ar mērķi sasniegt paaugstinātu ozona līmeni. Ozona ģeneratoru var izmantot dažādiem mērķiem: 1) dažādu organisko savienojumu iznīcināšanai; 2) visu veida baktēriju, sēnīšu un raugu iznīcināšanai; 3) visu veida vīrusu iznīcināšanai; 4) tauku un citu organisko vielu sašķelšanai. Ozona ģeneratoru var izmantot lauksaimniecības un pārtikas uzņēmumos telpu un produktu apstrādei, izmantojot labas prakses piemērus un pētījumu rezultātus.

Iekārtas garantija: 12 mēneši.

Iekārtas ražotājs: ООО НПО Жемчужина Руси, Krievija   Ražotāja mājas lapa

Описание

Озонатор ОПВ-15G наиболее эффективно подходит для озонирования помещений пищевых и сельскохозяйственных производств большой площади в следующих сферах: мясоперерабатывающая промышленность, животноводство, плодоовощехранение, птицеводство, складское, холодильное хранение, а также при транспортировке продукции.

Основным преимуществом данного озонатора является его способность работать на больших площадях, не теряя при этом качества проведения дезинфекции, а также в условиях максимальной влажности.

Благодаря таймеру для программирования включения и выключения прибора есть возможность производить автоматическое озонирование в конкретно заданное время.

Особенности эксплуатации:

  • Возможность его использования в помещениях с повышенной влажностью;
  • Установка в вентиляционную систему предприятия;
  • Комплектуется таймером;
  • Прост и удобен в обслуживание и эксплуатации;
  • Оснащён таймером включения/выключения.

Tehniskie dati

Apstrādājamā telpa

max 450 m3

Ozona ražība

15 gr/st

Iekārtas korpuss

Ozonizturīga plastmasa

Iekārtas izmēri

250X165X550 mm

Iekārtas diametrs ventilācijā

125 mm

Iekārtas svars

3,0 kg

Dzesēšana

Ar gaisu

Sprieguma pieslēgums

220 V AC

Patērejamā jauda

150 W

Ražotājs

ООО НПО Жемчужина Руси, Krievija

Dokumenti

Lietošanas instrukcija / Latviešu valodā