Skip links

BNP ūdens – gaisa ozona ģenerators OZ-7G

Ir noliktavā Cena 420,00  / Ar PVN

Neliela izmēra ozonators nerūsējošā tērauda korpusā paredzēts ūdens gan gaisa ozonēšanai. Ūdens ozonēšanai nepieciešams ozonatoram pievienot lokano silikona caurulīti ar difūzijas uzgali, kuru iegremdē ūdenī. Ozons ļoti labi jaucas ar ūdeni, tādēļ šo īpašību var izmantot ūdens kvalitātes uzlabošanai.

Patreiz pieejami Rīgā BNP OZ sērijas 7 grami stundā ozona ģeneratori. Garantija 12 mēneši.

Categories: , Availability: Out of stock

Description

OZ sērijas ozona ģeneratoros ozona gāze tiek iegūta pēc koronizlādes principa, tas nozīmē, ka gāzizlāde (šajā gadījumā skābekļa) notiek ar dažu kilovoltu augstsprieguma eklektisko lauku speciālā kristāla kamerā. Ozona iegūšanas procesā tiek izmantota jaudīgu divpolu tranzistoru tehnoloģija, kas nodrošina klusu elektoizlādi ozona iegūšanas procesā. Iekārtu detaļas tiek izgatavotas no kvalitatīviem, oksidāciju izturīgiem materiāliem, kas nodrošina iekārtām ilgu darba mūžu, zemu darba temperatūru un augstu ozona koncentrāciju. OZ sērijas ozona ģeneratoriem ir nerūsējoša tērauda korpuss, regulējama ozona koncentrācija, nepārtraukta 24/7 darbība, gaisa kompresors.

Šāds ozonators ir lielisks palīgs mājsaimniecībā. Bez dzīvojamās telpas ozonēšanas, ar šo ozonatoru var apstrādāt:

1) pavasarī siltumnīcas dažādu slimību un kaitēkļu iznīcināšanai;
2) pagrabu pret pelējumu;
3) automašīnas pret smakām;
4) grūti sasniedzamas vietas, piem. aiz reģipša sienas iznīcināt pelējumu;
5) peldbaseinu pret ūdens ziedēšanu;
6) dzeramo ūdeni organisko piedevu iznīcināšanai.

Nav ozona izturīgu mikroorganismu. Ozons iznīcina visus vīrusus un baktērijas. Ūdenī ozons oksidē dzelzi un organiskos savienojumus. Dzeramajam ūdenim ozons noņem specifisko dzelzs un organikas piegaršu.

Komplektā ietilspt: silikona trubiņa 5 metri, gaisa susinātājs. Papildus opcija – nerūsējošā tērauda un titāna sakausējuma difuzors.

Garantija – 12 mēneši. Iespējama piegāde.

Dokumenti

Users Manual QLA-3G/5G