Skip links

Mājas iekārta Calmat

Ir noliktavā Cena 450,00  / Ar PVN

Calmat atkaļķotājs ir dabai draudzīgs risinājums spējīgs novērst kaļķakmens un rūsas problēmas. Bez sāls, bez ķimikālijām, bez apkopes!

Description

Calmat piedāvā videi nekaitīgu ūdens apstrādes sistēmu, kas aizsargā ūdens cauruļvadus un aprīkojumu pret apkaļķošanos un rūsu. Šī metode balstās uz patentētu Vulcan impulsu tehnoloģiju, apstrādājot ūdeni bez ķimikālijām un sāls. Speciāli elektroniskie impulsi pārveido cietos kaļķa nosēdumus izraisošā šķidrā kalcija kristalizācijas procesu, likvidējot kalcija spēju piesaistīties virsmām. Calmat datorizētā mikroshēma kontrolē elektronisko sistēmu un rada impulsu tehnoloģiju. Šie elektroniskie impulsi tiek pārraidīti pa diviem impulsu kabeļiem, kas tiek uztīti ap cauruli. Kabeļiem mijiedarbojoties, veidojas elektroniskais lauks, kas izmaina šķidrā kalcija kristālus ūdenī.

Calmat Ieguvumi privātmājai:

  1. Videi nekaitīgs risinājums pret apkaļķošanās problēmām.
  2. Netiek lietots sāls vai ķimikālijas.
  3. Der cauruļvadiem diametrā līdz 38 mm.
  4. Plastikāta korpuss.
  5. Vienkārša montāža saviem spēkiem – cauruļvadi nav jāizjauc.
  6. Darbojas uz jebkura materiāla cauruļvadiem – dzelzs, plastmasas, PVC, u.c.
  7. Nav jāveic apkope.

Privātmājās, komercstruktūrās vai rūpnieciskos objektos lietotais ūdens satur izšķīdušu kaļķi, ko veido kalcijs un magnijs. Paaugstinoties temperatūrai vai mainoties spiedienam, kalcijs kristalizējas un veido nosēdumus. Šie cietie kaļķa nosēdumi bieži rodas vietās, kur ūdens tiek sildīts, savirpuļo vai iztek no cauruļvadiem.

Kad cietais ūdens plūst caur cauruļu sistēmu veidojas kaļķakmens. Ūdenī esošais kalcijs kristalizējas un savienojas, tā veidojot cietu struktūru. Šīs kristāliskās struktūras turpinās augt un pievienoties citām virsmām ar kurām viņi nonāk saskarē. Ar laiku, tas būs lielas, grūti attīrāmas kaļķakmens nogulsnes. Kaļķakmens attīstās īpaši strauji, kad notiek ūdens spiediena izmaiņas. Piemēram, ja ūdens maina virzienu, līkumos vai savienojuma vietās, visur kur rodas turbulence. Tas var notikt arī tad, kad ūdens izplūst caur krānu. Šādi spiediena kritumi paātrina kalcija kristālu veidošanos un kaļķakmens uzaugumu.

Kaļķakmens rada milzīgas problēmas, ja tas veidojas uz cauruļu sienām, bloķējot jūsu caurules. Diemžēl, kaļķakmens nogulsnes piesaista arī citas nevēlamas un iespējamās kaitīgās vielas, kas rada vēl lielākus draudus. Kaļķakmens nogulsnes izveido perfektu vairošanās vidi baktērijām un citiem mikroorganismiem. Nogulsnes ir nevienmērīgas un nelielās spraugas ir pateicīga vieta kur veidoties baktēriju kolonijām. Neatkarīgi no tā, vai ūdens ir karsts vai auksts, jums vienmēr draudēs baktēriju klātbūtne katlakmens uzaugumos.

5 gadu starptautiskā garantija.

Calmat video prezentācija

Ražotājs: Christiani Wassertechnik GmbH, Vācija.  Ražotāja mājas lapa

 

Tehniskie dati

Ūdens caurplūde

vismaz 3 m3/st

Max ūdensvada izmērs

1,5 colla

Sprieguma pieslēgums

Primārais 220V AC, sekundārais 24V DC

Patērējamā jauda

4,3 W

Impulsa kabeļi

2 x 3 metri

Brīva vieta uz ūdens caurules

vismaz 20 cm

Dokumenti

Calmat Manual

Calmat Data Sheet