Skip links

Piesārņota ūdens ozonēšanas sistēma PURE O3

Cena pēc pieprasījuma

Iekārta PURE O3 ūdenī iestrādā ozonu, kā rezultātā tiek oksidēts sērūdeņradis un organiskie savienojumi, notiek ūdens oksidēšana. UV lampa turpina bakteriālo iedarbību uz vīrusiem un baktērijām, kā arī samazina ozona klātbūtni apstrādājamajā ūdenī.

Description

Mikroorganismi (baktērijas, vīrusi, protozoji) un parazītiskie tārpi ūdenī nokļūst no sadzīves notekūdeņiem. Ja vien ir piemērota barība, atbilstošs mitrums un nepieciešamā temperatūra, mikroorganismi strauji vairojas. Sadzīves notekūdeņi ir ideāla vide mikrobu, primāro baktēriju, dažu vīrusu un protozoju eksistencei. Notekūdeņi var saturēt arī patogēnus, slimības izraisošus mikroorganismus, kas nonāk ūdenī ar slimu cilvēku vai dzīvnieku ekskrementiem un var izraisīt infekcijas. Pēdējā pakāpe notekūdeņu attīrīšanas procesā ir dezinfekcija, lai patogēnie mikroorganismi nenonāktu upēs, ezeros vai jūrā.

Ideālu risinājumu ūdens dezinfekcijai piedāvā ozona izmantošana. Ozons tiek ģenerēts no gaisā esošā skābekļa tieši pirms ievadīšanas apstrādājamajā ūdenī. Ozons ir ārkārtīgi spēcīgs oksidants, kurš spēj likvidēt stabilus organiskos un hlororganiskos savienojumus, kā arī novērst krāsainību un veikt ūdens dezodorēšanu.

Iekārta PURE O3 ūdenī iestrādā ozonu, kā rezultātā tiek oksidēts sērūdeņradis un organiskie savienojumi, notiek ūdens oksidēšana. UV lampa turpina bakteriālo iedarbību uz vīrusiem un baktērijām, kā arī samazina ozona klātbūtni apstrādājamajā ūdenī. Tādas apstrādes rezultāts ir ar skābekli bagātināts, ideāli attīrīts ūdens, kuru var droši nogādāt publiskajā kanalizācijā, upē, vai atpakaļ baseinā.

Ražotāja mājas lapa

Dokumenti

PURE O3 Data Sheet