Skip links

QLC-20G nerūsējošā tērauda korpusā

2300,00  / Ar PVN

Profesionāli QLC sērijas ozona ģeneratori ventilācijas sistēmu un virtuves nosūces sistēmu attīrīšanai un uzturēšnai bez tauku nosēdumiem un mikroorganismiem. Attālināta vadība ar pulti.

Iekārtu garantija 24 mēneši. Uz pasūtījuma.

Categories: ,

Description

Profesionāli QLC sērijas ozona ģeneratori gaisa attīrīšanai, izmantojot ventilācijas sistēmu. Paredzēts gaisa apstrādei pret baktērijām, vīrusiem, dažādām smakām, gaistošajiem organiskajiem savienojumiem. Pielietošana HORECA sektorā, pārtikas pārstrādes uzņēmumos, pārtikas noliktavās, lauksaimniecības produktu glabātavās, dzīvnieku fermās u.c.

QLC sērijas ozona ģeneratori aprīkoti ar:

 • Krāsu LCD vadības panelis, krāsas mainās atkarībā no ieregulētās ozona jaudas.
 • Digitālais nedēļas taimeris iekārtas ieslēgšanai un izslēgšanai.
 • Tālvadības pults.
 • Koronizlāde ar gaisa dzesēšanu.
 • Keramiskās ozona izlādes plates ar vismaz 10,000 darba stundu resursu.
 • Uzstādāmi pie sienas, kas ļauj ekonomēt vietu telpā.
 • Nerūsējošā tērauda 304 korpuss.
 • Pārkaršanas relejs izslēdz iekārtu.
 • 90 mm koncentrēta ozona izeja pieslēgšanai ventilācijas sistēmai.

Lai gan elektrostatiskais filtrs var noņemt daļu no ēdiena gatavošanas laikā radušās smakas, dažas smakas joprojām nevar novērst. Tātad, atlikušās smakas ir jāapstrādā ar spēcīgu oksidētāju.

Ozons kā labi zināms spēcīgs dezinfekcijas līdzeklis efektīvi mazina smakas. Tālāk ir norādītas virtuves nosūces sistēmas ozona ģeneratora priekšrocības:

 1. Eļļas un tauku samazināšana: šī ozona iekārta samazina eļļas un tauku daudzumu virtuves nosūces sistēmās, saglabājot izplūdes kanālu tīru un bez smaržas. Ozons sadala eļļas un tauku tvaiku formu, veidojot oglekļa dioksīdu, ūdeni un nelielu daudzumu polimerizētu tauku, kas atstāj izplūdes kanālu sausa pulvera veidā. Polimerizētie tauki ir bioloģiski noārdāma un nerada draudus veselībai.
 2. Mikroorganismu samazināšana: visa veida ventilācijas sistēmās ir baktērijas un citi mikroorganismi. Ozona ģenerators likvidē visa veida mikroorganismus. Tādā veidā ozons novērš baktēriju un citu mikroorganismu iekļūšanu virtuvē.
 3. Ēdienu gatavošanas smakas samazināšana: visi gatavošanas veidi rada smakas. Parsti smakas tiek izvadītas caur gaisa kanāla gāzveida veidā un tradicionālie virtuves tvaika nosūcēju filtri to būtiski nesamazina. Ozons samazina smakas līdz minimumam. Tas novērš pārtikas smakas nokļūšanu HVAC sistēmā caur svaiga gaisa ieplūdes atverēm, kā arī tuvumā esošajās ēkās un birojos.
 4. Ugunsdrošība un gaisa vadu tīrīšana: virtuves nosūcējos iesmidzinātais ozons oksidē eļļu un taukus tvaiku veidā, neļaujot tiem kondensēties dzesētāja kanālos aiz nosūces sistēmas, novēršot eļļas un tauku uzkrāšanos virtuves izplūdes gaisa sistēmās. Tas ievērojami samazina aizdegšanās risku gaisa vados un pagarina ventilācijas sistēmas kalpošanas laiku. Var ievērojami samazināt kanālu tīrīšanas vai apkopes reižu skaitu.

Iekārtu garantija 24 mēneši. Uz pasūtījuma.

Iekārtu ražotājs: Guangzhou Qili Environmental Equipment Co.,Ltd

Tehniskie dati

Ozona ražība

20 g/st

Ozona koncentrācija

45 ppm

Sprieguma pieslēgums

220 V AC

Patērējamā jauda

200 W

Iekārtas izmēri

40x300x550 mm

Iekārtas svars

19 kg

Apstrādājamā gaisa plūsma

līdz 7000 m3/st

Iebūvēts ventilators

300 m3/st

Dokumenti

QLC series cataloque

Declaration Conformity

Odor removal with QLC series